Konya Hurda Kalay Fiyatları

Konya Hurda Kalay Fiyatları, Asil Hurdacılık çubuk külçe boncuk kalay lehim nikel şablon nikel anot turbo kalaylı hurdası alanlar kilosu fiyatı alımı yapıyoruz.

Konya Hurda Kalay Fiyatları

KONYA HURDA KALAY LEHİM VE NİKEL FİYATLARI

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Konya Hurda Kalay, Lehim ve Nikel Fiyatları

Asil Hurdacılık

Konya genelinde Kalay, Lehim ve Nikel hurdası satın alınır.

Hurda Kalay Fiyatları

Firmamız Asil Hurdacılık olarak, Konya ve bağlı tüm ilçelerinden her çeşit kalay, lehim ve nikel hurdasını bulunduğu yerden satın alıyor ve satın aldığımız hurdanın bedelini anında nakit olarak ödüyoruz.

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Sizde, herhangi bir şekilde hurdaya ayrılan her çeşit Külçe Kalay, Çubuk Kalay, Boncuk Kalay, Külçe Lehim, Külçe Lehim bar, Kurşunsuz Çubuk Lehim, Kurşunlu Çubuk Lehim, Masif Tel Lehim, Şablon Nikel, Anot Nikel, Turbo Nikel ve Nikel Çapağı hurdasını satmak isterseniz Konya'da hurdacılık yapan firmamızı arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Konya ve çevre iller genelinde miktarı fazla olan kalay, lehim ve nikel hurdalarınızın fiyatını net olarak öğrenmek için ücretsiz keşif talep edebileceğiniz gibi güncel hurda kalay, hurda lehim ve hurda nikel fiyatlarını öğrenmek için firmamız Asil hurdacılığı aşağıdaki hurdacı telefon numaralarımızdan arayıp anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın!

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Konya'da Hurda Kalay, Lehim ve Nikel Satın Aldığımız yerler:

Konya'ya bağlı Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçeleri ile bu ilçelere bağlı tüm mahalle ve semtlerden her çeşit kalay, lehim ve nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda Kalay Keşif

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Kullanılan yada atıl vaziyette duran her şey gibi Kalay, Lehim ve Nikel içeren ürünler yada hammaddeleride zaman içinde hurdaya ayrılırlar. Maddi değeri yüksek olan ve yeraltı rezervleri açısından geridönüşümü büyük önem arz eden her çeşit kalay, lehim ve nikel hurdalarını nerede olursa olsun kendi araç ve personelimiz ile giderek satın alıyoruz.

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Bundan dolayı Konya genelinde ağırlıklı olarak fabrika, atölye yada imalathane gibi iş yerlerinden bulunan her çeşit Boncuk Kalay, Külçe Kalay, Çubuk Kalay, Külçe Lehim, Külçe Lehim bar, Kurşunsuz Çubuk Lehim, Kurşunlu Çubuk Lehim, Masif Tel Lehim, Şablon Nikel, Anot Nikel, Turbo Nikel ve Nikel Çapağı hurdalarını satarak para kazanacağınız gibi bu tür hurdaları satarak ayrıca geridönüşüme ve geridönüşüm sektörüne hizmet etmiş olursunuz.

HURDALARINIZI YERİNDEN SATIN ALIR, ANINDA NAKİT ÖDEME YAPARIZ.

Konya Hurda Kalay Fiyatları

Kalay, Lehim ve Nikel hurdalarınızı yerinden, kendi araçlarımızla satın alır, hurda bedelini anında nakit olarak ödeme yaparız.

Hurda Kalay Fiyatları

 

Hurda Bedeli

SATIN ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Konya Hurda Kalay Fiyatları

İş yoğunluğumuz nedeni ile sadece Kalay, Lehim ve Nikel hurdası satın alıyoruz. Bununla birlikte tonajı fazla olan tüm hurdalarınız için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değerinde hurda alımı

HURDA KALAY FİYATLARI

Hurda Kalay Fiyatları

Genel itibarı ile Kalay, teneke yapımında, mutfak malzemelerinin kaplanmasında, lehim ve kimyasal madde yapımında, Otomotiv endüstrisinde motor yataklarında, kaporta, radyatör, yağ ve hava filtrelerinde kullanılır.

Bununla birlikte Uçak ve gemi endüstrisi ile elektrik ve elektronik sanayinde geniş bir kullanım alanı vardır. Kimya sanayinde boya, parfüm, sabun, poliüretan üretiminden diş macunu yapımına kadar geniş bir alanda tüketilir. Bunların yanında matbaacılıkta, mutfak malzemeleri ve cam endüstrisinde de kullanılmaktadır.

Kalayın kullanıldığı malzemelerin eskimesi, yıpranması, arızalanması gibi nedenlerle hurda ayrılması durumunda içinde bulunan kalayda hurda durumuna düşer.

Hurda kalay fiyatları, Hurda lehim fiyatları ile nikel hurdası fiyatlarına yandaki hurda fiyatları tablosundan erişebilirsiniz.

Hurda fiyatları 2021, hurda kalay fiyatları 2023 hurda alüminyum fiyatları, hurda demir fiyatları 2022, hurda fiyatları 2022, Kalay hurdası nasıl anlaşılır, gibi tüm bilgileri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

HURDA ÇEŞİTLERİ KİLO FİYATI TON FİYATI
KALAY HURDASI FİYATI 500 TL 500 TL
LEHİM HURDASI FİYATI 110 TL 110 TL
NİKEL HURDASI ŞABLON  (%99-%99) 200 TL 200 TL
ANOT NİKEL HURDASI FİYATI 350 TL  350 TL
NİKEL ÇAPAĞI HURDASI FİYATI 150 TL  150 TL
TURBO NİKEL HURDASI FİYATI 100 TL  100 TL

* Değişken piyasa koşulları nedeniyle en güncel hurda kalay fiyatları için lütfen firmamızı telefonla arayınız.

Hurda Kalay Fiyatları

Miktarı fazla olan Kalay, Lehim ve Nikel hurdalarınız için özel teklif almak yada hurdalarınızın değeri için keşif talep etmek isterseniz firmamız Asil Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz.