Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı, Hatay durda demir inşaat demiri bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo akü beyaz eşya hurdası alanlar fiyatları hakkında bilgi almak ve hurda satmak için hemen arayın.

Antakya Hurdacı

ANTAKYA HURDACI

Antakya Hurdacı

Antakya Hurda Alımı & Hurda Fiyatları

Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı

Asil Hurdacılık olarak, Antakya ilçesinde hurdacılık yapıyoruz ve her çeşit demir, inşaat demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, beyaz eşya ve akü hurdası ile fabrika ve bina yıkım ve söküm hurdasını anında satın alıyoruz ve hurda bedelini hemen nakit olarak ödüyoruz.

Bu yüzden, Antakya‎ ilçelesinde hemen hurda satmak, Antakya güncel hurda fiyatlarını ile Antakya en yakın hurdacı telefon numarasını öğrenmek için hemen bizi arayınız.

Bina, Fabrika ve Tesis, Yıkım Söküm hurdası yerinden satın alınır.

Hemen Bizi Arayın!

Hurdalarınızı Anında Satın alıyoruz

Antakya'da Hurda Satın Aldığımız yerler:

Hatay iline bağlı merkez ilçe konumunda bulunan Antakya ilçesinin Açıkdere, Akasya, Akçaova, Akcurun, Akevler, Akhisar, Aksaray, Alaattin, Alahan, Alazı, Altınçay, Anayazı, Apaydın, Arpahan, Aşağıoba, Avsuyu, Aydınlıkevler, Bağrıyanık, Barbaros, Biniciler, Bitiren, Bohşin, Bozhöyük, Büyükdalyan, Cebrail, Cumhuriyet, Demirköprü, Derince, Dikmece, Doğanköy, Dutdibi, Ekinci, Emek, Esenlik, Esentepe, Fevzi Çakmak, Gazi, Gazi Paşa, General Şükrü Kanatlı, Gökçegöz, Gülderen, Güllü Bahçe, Günyazı, Güzelburç, Habib-İ Neccar, Hacı Ömer Alpagot, Haraparası, Hasanlı, Havuzlar, İplik Pazarı, Kantara, Karaali, Karaali Bölüğü, Kardeşler, Karlısu, Kisecik, Kışla Saray, Kocaabdi, Küçükdalyan, Kuruyer, Kuyulu, Kuzeytepe, Madenboyu, Mansurlu, Maraşboğazı, Maşuklu, Melekli, Meydan, Narlıca, Odabaşı, Oğlakören, Orhanlı, Ovakent, Paşaköy, Saçaklı, Saraycık, Saraykent, Şehitler, Serinyol, Şeyhali, Şirince, Sofular, Suvatlı, Tahtaköprü, Tanışma, Üçgedik, Ulucamii, Ürgen Paşa, Üzümdalı, Uzunaliç, Yaylacık, Yeni Camii, Yeşilova, Zenginler ve Zülüflühan mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Hurda Keşif Fiyat Tespiti

Öncelikle, kullanılan yada atıl vaziyette duran her şey gibi demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz ve çinko içeren malzeme ve eşyalarda zaman içinde hurdaya ayrılırlar. Maddi değeri yüksek olan ve yeraltı rezervleri açısından geridönüşümü büyük önem arz eden her çeşit metal hurdasını nerede olursa olsun kendi araç ve personelimiz ile giderek satın alıyoruz.

Antakya Hurdacı

Bundan dolayı, Antakya genelinde bulunan her çeşit metal içerikli hurdaları satarak para kazanacağınız gibi bu tür hurdaları satarak ayrıca geridönüşüme ve geridönüşüm sektörüne hizmet etmiş olursunuz.

HURDALARINIZI YERİNDEN SATIN ALIR, ANINDA NAKİT ÖDEME YAPARIZ.

Antakya Hurdacı

Her çeşit metal içerikli hurdalarınızı yerinden, kendi araçlarımızla satın alır, hurda bedelini anında nakit olarak ödeme yaparız.

Antakya Hurdacı

 

Hurda Bedeli

SATIN ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Antakya Hurdacı

Miktarı ne kadar olursa olsun her çeşit geridönüşüm özelliği olan metal hurdalarınızı satın alıyoruz. Bununla birlikte tonajı fazla olan tüm hurdalarınız için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı

ANTAKYA HURDA FİYATLARI

Antakya Hurdacı

Her çeşit hurda satmak isteyen ancak tanıdığı hurdacı yada geridönüşüm firması olmayan kişi yada kurumların başvurduğu ilk yöntem; internet üzerinden Hayat en yakın hurdacı yada Antakya geridönüşüm firmasına ait bilgileri öğrenmek ve akabinde bu hurdacı firmasına telefon ile ulaşarak hurda fiyatlarını öğrenmektir.

Günümüzde bir çok kişi yada kuruluş bu yöntemi kullanarak satmak istediği hurdanın fiyatını anında öğrenmektedir. Antakya'da hurdacılık yapan firmamız Asil Hurdacılık, Antakya'ya bağlı tüm bölgelerden hurda satmak isteyen kişi yada kurumlara telefonla güncel hurda fiyatlarını sunmaktadır.

Sizde, Antakya'da bulunan metal hurdalarınızı satmak ve Antakya hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, firmamız Asil Hurdacılığı telefonla arayarak yada satmak istediğiniz hurdanın fotoğrafını çekip Whatsapp üzerinden göndermeniz halinde Antakya hurda fiyatlarını ve hurdanızın toplam değerini tarafınıza bildiririz.

Antakya Hurdacı

Miktarı fazla olan metal hurdalarınız için özel teklif almak yada hurdalarınızın değeri için keşif talep etmek isterseniz firmamız Asil Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz.