Asil Hurdacılık

Asil Hurdacılık, merkezi Ankara'da olan ve Türkiye genelinde hurda kalay lehim ve nikel alımı yapan firmamızın kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

ASİL HURDACILIK

Asil Hurdacılık

Asil Hurdacılık

Asil Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız Asil Hurdacılık, tüm Türkiye genelinde kişi, kurum ve kuruluşların ellerinde bulunan ve geridönüşümü çok önemli olan Kalay, Lehim ve Nikel hurdalarını bulunduğu yerden satın alıp yeniden hammadde haline getirilmesine aracılık etmek amacıyla Cüneyt BIYIK tarafından Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Hurdacılık mesleğini icra ederken, başta Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Antalya, Mersin, Aksaray, Nevşehir, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Zonguldak, Aydın, Balıkesir, Mugla, Denizli, Eskişehir, Trabzon, Kayseri ve Bolu illeri olmak üzere Türkiye geneline hizmet ağını genişleten ve anlık hurda alımı yapan firmamız, satın aldığı tüm hurda çeşitlerini değerinde ve anında nakit ödeme yaparak satın almaktadır.

Ayrıca, firmamızın tek amacı tekrar dönüştürülebilen madenlerin, kullanıma kazandırılması olsa da, bu işi yaparken istihdam alanı oluşturma ve alım satım yaparken ülke ekonomisini canlandırma gibi ek görev ve sorumlulukları da vardır.

Bununla birlikte, uzun yıllardır hurdacılık ve hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana, para kazanma hırsından uzak, kurumsal kimliği, müşteri memnuniyetine verdiği önem ile dürüst ve prensipli çalışmayı ilke edinmiştir.

Bu yolda attığı kararlı ve istikrarlı adımlar sayesinde Türkiye genelinde adından sürekli bahsedilen, hurda alıp satılmadan önce referans firma olarak değerlendirilen, bu duygunun eşliğinde kendi kendini sürekli denetleyen ve daima geliştiren firmamız ilk günkü azmi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Asil Hurdacılık

Hemen Bizi Arayın!

Hurda Kalay Fiyatları

Sizde elinizde bulunan, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, her çeşit Külçe Kalay, Çubuk Kalay, Boncuk Kalay, Külçe Lehim, Külçe Lehim bar, Kurşunsuz Çubuk Lehim, Kurşunlu Çubuk Lehim, Masif Tel Lehim, Şablon Nikel, Anot Nikel, Turbo Nikel ve Nikel Çapağı hurdasını satmak istiyorsanız yukarıdaki Telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.

 

Hurda Kalay Fiyatları

 

Miktarı fazla olan Kalay, Lehim ve Nikel hurdalarınız için özel teklif almak yada hurdalarınızın değeri için keşif talep etmek isterseniz firmamız Asil Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz.